Vylepšili jsme pro Vás účinnost neinvazivního liftingu přístrojem Pellevé, které nově kombinujeme s nanotechnologií Hyalgen.

Toto jedinečné spojení Vám přinese viditelný efekt omlazení v podobě:

  • zpevnění a vypnutí povolené kůže v oblasti tváří a lícních kostí
  • vytažení očních víček, redukce kůže a tukových váčků
  • zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje
  • redukce vrásek a zjemnění nosoretních rýh
  • vypnutí povislé kůže krku a dekoltu
  • zpevnění jemné kůže očního okolí

Před zákrokem

Před podstoupením neinvazivního liftingu je vhodné nejprve absolvovat konzultaci se specialistkou v našem salonu. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu, a pokud se bojíte bolesti, vaše obavy jsou zcela zbytečné. Ošetření je bezbolestné, bezpečné a pouze ve výjimečných případech se může objevit mírné zarudnutí ošetřované oblasti, které však vymizí do několika hodin. Zákrok vás nijak neomezí ani ve vykonávání vašich běžných činností.

Během zákroku

Neinvazivní lifting probíhá přímo v pohodlí salonu a trvá přibližně 30 – 60 minut. Záleží už jen na vás, zda si budete přát ošetřit horní a dolní víčka, obličej, krk, či dekolt.

Než přistoupíme k samotnému zákroku, specialistka vám na ošetřovanou oblast nanese naši novinku – sérum Hyalgen. Máme tu čest vám toto sérum představit jako první v ČR. Sérum obsahující nanočástice zlata, dokáže vaše kožní buňky aktivovat k větší produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Klinické studie kontrolované placebem dokazují až 18x lepší výsledky při odstraňování vrásek a zpevnění pleti!

Při ošetření vám specialistka přiloží hlavičku Pellevé na pokožku obličeje. Povrch hlavičky je příjemný a díky tomu, že vaše pokožka je zahřívána postupně, je ošetření velmi často přirovnáváno k příjemné teplé masáži. Přístroj Pellevé využívá povahy energie ve formě elektromagnetických vln při průchodu kůží a jejich vlivu jak na svrchní vrstvu kůže (epidermis), tak i na střední vrstvu kůže (dermis).

Energie o frekvenci 4Mhz prostoupí vaší kůží až do spodní vrstvy dermis. Povrch pokožky se postupně zahřeje na teplotu ve výši 40-42°C a ve spodní vrstvě díky velké koncentraci vody dermis vznikne odpor. Ten způsobí nárůst teploty v dané oblasti až na 60-65°C, což je teplota, při které dojde k rozpletení trojšroubovice kolagenu a následnému stažení. Zároveň jsou stimulovány proteiny, což má za následek utváření a produkci nového kolagenu v dermis. Současně jsou vrstvy kolagenu také zpevněny a zesíleny. Všechny tyto procesy mají za následek, že povrch vaší pokožky bude vypnutý, vrásky jemnější a pleť pevnější. Navíc dojde k viditelnému zlepšení jak v kvalitě vaší pokožky, tak v její textuře. Po ošetření Vám specialistka opět nanese sérum Hyalgen, které efekt umocní.

Na co se můžete těšit?

Již po prvním ošetření zaznamenáte vypnutí pleti, zmírnění vrásek a vaše pleť získá novou svěžest. K hlavnímu efektu dochází ale až po jednom měsíci, což je doba, kterou potřebuje vaše pleť ke zpevnění kolagenních vláken i k jejich novotvorbě. Právě po uplynutí této doby doporučujeme ošetření opakovat, aby se efekt ještě umocnil.