Seznamte se se španělskou kosmetickou značkou Endor. Proč by vás její produkty měly zajímat? Využívají nejmodernější poznatky z oblasti nanotechnologií a dermatologie, které se v nich spojují pro nejlepší výsledek, ať už se jedná o omlazení pleti v obličeji, redukci celulitidy a péči o celé tělo nebo unikátní profesionální ošetření. To vše s klinicky prokázanými výsledky.

NANOČÁSTICE ZLATA S OLIGOMERY KYSELINY HYALURONOVÉ

Hlavními aktivními ingrediencemi produktů péče o pleť Endor jsou nanočástice, konkrétně nanočástice zlata obalené oligomery kyseliny hyaluronové. Ty prostupují do epidermis, svrchní vrstvy kůže, kde spouští aktivitu specifických receptorů na kožních buňkách. Výsledkem je, že buňky kůže začínají produkovat větší množství kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. A pleť je díky tomu zpevněná, obnovená a viditelně vyhlazená.

PÉČE O OBLIČEJ

Jestli vás nebaví používat hromadu kosmetických produktů, ale chcete ideálně pár kousků, jejichž účinek postačí pro účinné omlazení pokožky a redukci vrásek, Endor jsou produkty přesně pro vás. Vyberte si jeden krém, k tomu oční krém a pro skutečně výrazné omlazení přidejte sérum. K tomu produkt na čištění pleti a máte vystaráno.

PÉČE O TĚLO

Celulitida, povolená pleť, vrásky v dekoltu a tukové polštářky, co ne a ne zhubnout… To vše trápí mnoho žen. Produkty Endor z řady péče o tělo však přesně na tyto nedostatky cílí. Krém pro redukci celulitidy minimalizuje pomerančovou kůži na vašich stehnech i hýždích. Zpevňující a zeštíhlující krém si poradí s tukovými polštářky na břiše či zadní straně paží a stárnutí krku a dekoltu dokáže zvrátit krém na krk a dekolt.