Nejlépe technologicky vybavený kosmetický salon v ČR.

Náš salon disponuje špičkovým přístrojovým vybavením, které nenajedete v žádném jiném salonu ani klinice v ČR. Majitelka Anna Brandejs na přístrojovém vybavení nešetřila a jak sama říká:

„Já sama miluji kvalitu
na nejvyšší možné úrovni,
a tak i svým klientům nabízím nejvyšší možnou kvalitu ošetření.“

Najdete u nás radiofrekvenční ošetření povolené pleti, laserová ošetření, nebo speciální trans dermální vstřikování kyseliny hyaluronové do pleti, bez použití injekcí. Jedno z nejoblíbenějších ošetření u nás je laserová epilace americkým laserem Vectus. Laser Vectus je považován za nejúčinnější epilační zařízení na světě. Právě i proto k nám chodí klienti, kteří byli epilováni na jiných pracovištích, ale epilace jim nezabrala. Velmi populární je u nás i neinvazivní odstraňování tuku přístrojem Proshockice, kterým také disponujeme jako jediní v ČR.

Profesionální kosmetická ošetření prováděná perfektně vyškolenou kosmetičkou

Naše kosmetička pravidelně podstupuje školení ohledně všech nových produktů britské lékařské kosmetiky Medik8, ale i ohledně nových metod omlazení pleti a řešení různých problému s pletí, jako je například mezoterapie derma penem apod. Je velmi dobrá i v obličejových masážích a ušití ošetření dle stavu a typu pleti klienta.

Poradenství ve výběru produktů na doma

Klienti přijdou na ošetření buď přístrojové, nebo ruční. Pleť se jim zlepší, ale pak doma používají produkty, které buď nemají žádný účinek, nebo jejich pleti vysloveně škodí. Napáchané škody se pak těžko řeší. Naše kosmetička Vám poradí, které produkty jsou pro vaši pleť vhodné, jak je kombinovat, se kterými produkty začínat a jak postupně využívat silnější řady s omlazujícím účinkem.

Kamenná prodejna

Zde je možné si vybrat ze čtyř oblíbených kosmetických značek Medik8, Endor, Monoderma a Dermaheal, popřípadě si i zakoupit doplňky stravy na podporu zdraví nejen pleti, ale i vlasů.

GDPR – Informace o zpracování osobních údajů

Vážíme si důvěry, kterou do nás vkládáte a s poskytnutými informacemi nakládáme vždy dle platných předpisů. Zde naleznete informace o zpracování osobních údajů dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Unikátní přístroje,
které máme jako jediní v ČR

ACLEARA LASER
odstranění akné

EMERGE LASER
odstraňování vrásek, zlepšení struktury pleti, odstranění pigmentových skvrn

PROSHOCKICE
odstraňování celulitidy a tuku neinvazivně

PELLEVÉ
zpevnění pleti neinvazivně

VECTUS
laserová epilace

SEYO TDA
neinjekční vstřikování kyseliny hyaluronové a čistého kyslíku pod vysokým tlakem