eMatrix – efektivní odstranění vrásek, jizev a strií

Frakční radiofrekvence eMatrix nabízí vysoce efektivní řešení při řadě nedokonalostí pleti. Ošetření je neinvazivní a vhodné pro všechny typy pleti, provádí se celoročně.

eMatrix pomůže při:

  • vypnutí a omlazení pleti
  • vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
  • odstranění jizviček po akné
  • sjednocení barevného tónu
  • nerovnoměrnostech textury pleti
  • odstranění strií

Jak eMatrix funguje?

Unikátní vlastností rejuvenace eMatrix je maximální efekt v podkoží s minimálním poškozením povrchu kůže. Teplo vzniklé radiofrekvenčním proudem vpraveným do kůže vede k obnově tvorby kolagenu a elastinu, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek a projasnění povrchu pokožky.

Podívejte se na zkušenosti youtuberky Mámou stylově s eMatrix

Je pro mě ošetření vhodné?

Ošetření je bezpečné, účinné a vhodné i pro tmavší fototypy nebo opálenou kůži, kde nelze použít laserovou terapii. Ošetření je možno provádět celoročně. Rychlé hojení a krátká doba rekonvalescence – v závislosti na intenzitě nastavených parametrů (jeden až pět dnů) umožňuje rychlý návrat k normálním aktivitám.

Jak probíhá ošetření?

Důkladně očištěná pokožka se postupně překryje dotyky koncovky se čtvercovou stopou o velikosti 12 mm. Maticí mikroelektrod přes pokožku do podkoží procházejí pulzy radiofrekvenčního proudu, které kůži bodově rychle zahřejí. Krátce po ošetření kůže zarudne a vznikne mírný otok. Při nastavení vysokých parametrů vzniknou po zákroku na pokožce jemné stroupky, které se během dvou až tří dnů odloučí.

Jak často se zákroky opakují?

Zpravidla jsou potřebná tři ošetření v intervalu čtyř až šesti týdnů. Bezprostřední přechodné zlepšení stavu pleti je vidět po každém zákroku – pokožka se projasní a dochází k redukci jemných vrásek. Nejlepší dlouhodobý efekt je patrný za dva až čtyři měsíce po skončení ošetření, kdy se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.

Jaká je péče o pokožku po zákroku?

Po zákroku na pokožce vznikne mírné zarudnutí, při vysoké intenzitě ošetření se mohou objevit drobné stroupky, tyto projevy zmizí do druhého  až třetího dne. Měsíc po zákroku je nutno chránit ošetřené oblasti sluneční clonou s faktorem minimálně 30.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824