Metoda omlazení pleti, která vás nadchne! MEZOTERAPIE MPX.

Co je Mezoterapie Medaprex (MPX)?

Je to metoda, při které nejdřív na pleť naneseme nanotechnologii Hyalgen, a pak speciálním aplikátorem s desítkami drobných sterilních jehliček na povrchu, propichujeme kůži. Vlastní organismus po tomto ošetření posílá do propíchnutých kanálků růstové faktory, hojivé látky a zintenzivní vlastní produkci kolagenu a elastinu.

Pleť získává na objemu, je hladší a pevnější. Sérum Hyalgen výrazně zlepšuje účinek mezoterapie.

Efekt

  • zvýšení pružnosti a pevnosti pleti
  • vyhlazení jemných a středních vrásek
  • částečné vyhlazení hlubokých vrásek
  • stažení póru a zlepšení struktury pleti

Za jakou dobu po ošetření můžete pozorovat výsledek?

Výsledek je viditelný již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu signifikantní efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i nadále, a to po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

Kolik ošetření je třeba a jak často?

  • Omlazení obličeje: 4-6 ošetření, 1 x za 3–4 týdny
  • Jizvičky po akné: 6 ošetření, 1 x za 3–4 týdny
  • Strie: +/- 10 ošetření, 1 x za 3-4 týdny

Co je nanotechnologie Hyalgen a jak zvyšuje účinek mezoterapie MPX?

Mezoterapie MPX je účinná i bez využití séra. Máme 17 let zkušeností s využitím desítek různých sér – tzv. boosterů, které zlepšují účinek této metody. Sérum Hyalgen je výjimečné v tom, že obsahuje nanotechnologie, tj. molekulu zlata obalenou oligomery kyseliny hyaluronové. Tato nanočástice, která je tak malinká, že je 10 000x menší, než průměr lidského vlasu, se dokáže navázat na receptor kožní buňky CD44, a dát ji signál k větší produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Využití této nanotechnologie zvyšuje a urychluje účinek mezoterapie.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824

Jak dlouho ošetření trvá?

Ošetření celého obličej trvá cca 30 minut.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření není vysloveně bolestivé, většina klientů nevyžaduje před ošetřením znecitlivující krém. A to i proto, že používáme aplikátor, který má jednorázový mikrojehličkový nástavec. Jehličky propichují kůži vertikálně a vnikají do předem nastavené hloubky 0,25 mm – 2,5 mm. Vertikální vpichy nepoškozují epidermis tak, jako jiné jehličkové metody, kůže se hojí rychle, trauma je minimální.

Co očekávat po ošetření?

Častými projevy, které do 48 hodin vymizí, jsou: zarudnutí pleti, poškrábaní pleti, otok, citlivost na dotek, svědění, pocit napnutí, lehké olupování pokožky. Rekonvalescence do 48 hod.

Na co si dát pozor?

Ošetření není vhodné v době:

  • kdy máte opary, modřiny, vyrážky, nebo v případě nakažlivých kožních onemocnění, rakoviny kůže, či plísňových infekcí
  • 3 týdny po kosmetickém ošetření: Chemický peeling, laserové ošetření, estetický chirurgický zákrok, aplikace botulotoxinu, nebo injekčních výplní
  • při užívání některých léků, například antibiotik apod.

Co dělat před ošetřením?

Před ošetřením není nutná žádná speciální příprava. V případě, že ale chcete ošetření podpořit a mít co nejlepší výsledky, doporučujeme používat už dva týdny před ošetřením sérum a krém od značky Endor s obsahem nanotechnologie (Endor Antiaging serum a Endor Antiaging cream, k zakoupení na: www.medaprex.cz, nebo u nás v kamenné prodejně v Truhlářské ulici 27, Praha 1).

Co dělat po ošetření?

Po ošetření očekávejte, že bude vaše pleť 48 hodin zarudlá. Na některých místech se mohou objevit petechie, nebo stroupky.

Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Doporučujeme na domácí použití používat po ošetření sérum a krém od značky Endor s obsahem nanotechnologie (Endor Antiaging serum a Endor Antiaging cream, k zakoupení na: www.medaprex.cz, nebo u nás v kamenné prodejně v Truhlářské ulici 27, Praha 1).

Pleť chraňte před UV zářením! Krém Endor Antiaging cream již obsahuje UV faktor 25. První dva dny po ošetření se nevystavujte přímému slunci.