Microdermabraze Microskinpolish

Dokonalá pleť již po první návštěvě. Přemýšlíte o tom, jak co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit stav vaší pleti? Pak je pro vás mikrodermabraze to pravé. Co dokáže? Ošetřit akné, zpevnit oslabenou pokožku, zjemnit jizvy, vrásky či jiné nerovnosti a celkově ozdravit a projasnit pleť.

Ošetření unikátní technologií 3 v 1

Salon Medaprex nabízí jedinečnou možnost podstoupit dermabrazi unikátním přístrojem MicroSkinPolish, který funguje na principu 3 v 1. V rámci jednoho ošetření vás čeká, kromě mikrodermabraze, také ošetření ledovým laserem a „leštění“ pokožky. Spojení těchto tří účinných ošetření do jednoho zaručuje dokonalý výsledek.

Během první fáze pleť dokonale vyčistíme speciálními mikrokrystalky. V druhé fázi aplikujeme za pomoci laseru do pokožky kyselinu hyaluronovou. Celé sezení uzavírá masáž pokožky sérem s obsahem vitamínů, antioxidantů, ochranného faktoru a vzácného oleje Tamanu.

Před zákrokem

Před ošetřením je vhodné absolvovat nezávaznou konzultaci s naší dermatologickou specialistkou. Samotná dermabraze ale žádné speciální přípravy nevyžaduje.

Během zákroku

Mikrodermabraze probíhá v pohodlí salonu a trvá přibližně 60 minut. Je zcela bezbolestné. Již po prvním sezení je pleť viditelně čistší a jasnější. Pro dokonalý a dlouhodobý efekt se doporučuje sezení opakovat, a to vždy s týdenním odstupem. Zároveň však není vhodné absolvovat více než 8 sezení za rok.

Po zákroku

Klienti ihned po zákroku odcházejí domů a nejsou nijak limitováni v běžných činnostech. Pouze doporučujeme několik dní chránit ošetřenou pleť před přímým sluncem.

Kdo může podstoupit zákrok?

Mikrodermabraze je vhodná pro klienty, kteří mají problematickou pleť se sklonem k tvorbě akné či rozšířených pórů. Hodí se také k redukci drobných jizviček a vrásek. V neposlední řadě je určena pro všechny, kdo chtějí dopřát své pokožce tu nejlepší kosmetickou péči.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824