Nová technologie zajistí hladší a pevnější pokožku bez celulitidy

Tukové polštářky v některých částech těla nebo celulitida trápí i štíhlé lidi, kteří sportují a dodržují správnou životosprávu. Přebytečný tuk v určitých partiích totiž nelze odstranit běžným cvičením. Moderní estetická medicína naštěstí přináší technologie, které k dokonalému tělu dopomohou. Jedním z takových přístrojů je v oblasti odbourávání tuků Cellu M6 firmy LPG.

LPG představila přístroj, který nabízí jednoduché, dostupné a 100% přírodní řešení pro zeštíhlení a omlazení pleti nebo povislou kůži. Trvale krásnější pokožku si můžete dopřát po celém těle, včetně obličeje, dekoltu nebo rukou. Velkou výhodou této technologie je navíc její účinek na odstranění tuku, který je odolný vůči dietám a cvičení.

Účinek přístroje Cellu M6 zvyšuje krevní oběh (až čtyřikrát) a funkci lymfatického systému (až třikrát). V těle pacienta se tak vyvolá až o 70 % intenzívnější odbourávání tuku. Přístroj zároveň stimuluje produkci kolagenu a elastinu, díky čemuž se povolená kůže zpevňuje. Působením přístroje se tedy zjemňuje tkáň, vyhlazuje celulitida, revitalizuje krevní oběh a obnovuje se spalování tuků v problematických partiích.

Účinnost přístrojů značky LPG byla prokázaná ve více než 110 klinických studiích.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824