Odstranění tuku a celulitidy přístrojem ProSchockIce

Přístroj ProshockIce je neinvazivní přístroj určený k redukci lokálního tuku a celulitidy, který jako jediný na světě řeší jak edematózní, tak i fibrózní celulitidu. Jedná se o zcela bezpečné, rychlé a vysoce účinné ošetření s viditelným efektem již po prvním ošetření.

Výhody odstranění tuku či celulitidy přístrojem Proshockice:

Viditelné výsledky

Redukce tuku na obvodu v centimetrech je viditelná a měřitelná již po prvním ošetření. Zlepšení kutánní textury a projevu celulitidy tzv. pomerančové kůže je také ihned viditelné. Ke komplexní redukci celulitidy dochází po opakování tří až pěti ošetření. ProshockIce jako jediný přístroj na světě řeší jak edematózní, tak fibrózní celulitidu.

Výsledky ošetření ProshockIce potvrzují i klinické studie, např. studie publikovaná v celosvětovém magazínu Aestetic Plastic Surgery.

Odstranění tuku a celulitidy bez skalpelu

Ošetření přístrojem ProshockIce patří mezi tzv. neinvazivní zákroky, tj. nejedná se o chirurgický zákrok. Ošetření přístrojem ProshockIce je zcela bezbolestné, tj. není nutná ani lokální anestezie.

Bezpečí

Jedná se o neinvazivní zákrok, který ovlivňuje pouze tukové buňky, okolní tkáň nechává nedotčenou a nepoškozenou. Zákrok navíc vždy provádí zkušený lékař.

Před zákrokem

Před podstoupením zákroku je vhodné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Odstranění celulitidy probíhá ambulantně a trvá přibližně 30-45 minut. Ošetření je bezbolestné a probíhá ve dvou fázích. Nejprve provedeme ledovou lipolýzu zmrazením tukových buněk. Díky tomu tukové buňky zaniknou. Druhým krokem je tzv. rázová vlna, která mechanicky odstraňuje celulitidu a zlepšuje prokrvení celé ošetřované oblasti.

Redukce tuku je viditelná a objektivně měřitelná již po prvním ošetření. Pro dokonalý a dlouhodobý výsledek opakujeme sezení vždy po deseti dnech dle potřeby 3 až 6x.

Po zákroku

Odstraňování celulitidy nijak neomezuje ve vykonávání běžných aktivit.

Kdo jej může podstoupit?

Zákrok je vhodný pro zdravé osoby starší 18 let. Jeho podstoupení s sebou nenese téměř zdravotní rizika.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824