Omlazení pleti přístrojem SEYO TDA

SEYO TDA je první neinvazivní terapie a jediný patentovaný léčebný systém na světě, který kůži poskytuje maximální péči. SEYO TDA je ideální pro problematickou, poškozenou nebo citlivou pleť a předchází vzniku vrásek nebo je zahlazuje. SEYO TDA je revolucí v dermatologické kosmetické péči o regeneraci buněk. Klinické studie potvrzují zvýšení elasticity pleti v průměru o 60% a redukci vrásek kolem očí o 47% a v obličeji až o 32%.

Co SEYO TDA dokáže? Jana Švandová doporučuje SEYO TDA

SEYO TDA je jediný přístroj v České republice, který dokáže dopravit kyselinu hyaluronovou, extrakty z rostlin a čistý koncentrovaný kyslík do všech vrstev kůže bez injekcí a bolesti. Díky tomuto způsobu aplikace, omlazující látky se dostanou k živým buňkám, tj. nezůstávají na povrchu jako v případě krémů. Látky aplikované přístrojem SEOY TDA pomáhají buňkám s dýcháním, urychlují jejich metabolismus a podporují produkci elastinu a kolagenu.

Klinické studie potvrzují, že ošetření přístrojem SEYO TDA:

  • zvyšuje elasticitu kůže o 60 %
  • vyhladí 21 % vrásek na čele, 47 % vrásek kolem obočí a 24 % vrásek kolem úst
  • zvyšuje hydrataci pleti o 27 %
  • aplikace aktivního kyslíku pomáhá regeneraci, hojí rány, stahuje a čistí póry kůže

Výsledným efektem ošetření je redukce vrásek, zvýšení pevnosti kůže, zlepšení textury pleti, odstranění začervenání a celkové zklidnění pleti.

Jak probíhá ošetření a kolik ošetření je třeba?

Na ošetření je dobré se dostavit odlíčená/ý. Muži se nemusí holit, v případě, že mají pouze strniště. Proceduře předchází peeling speciálním safírovým nástrojem, kterým se odstraní odumřelé buňky. Pak se postupně k obličeji, dekoltu, oblasti kolem očí a rtů přiloží hlavice, ze které tryskají nadzvukovou rychlostí a pod vysokým tlakem částice aktivních látek. U tohoto typu ošetření nejsou žádné kontraindikace před ošetřením, ani po něm. V první fázi je dobré podstoupit kůru minimálně 6-8 x za měsíc a pak si každý měsíc dopřát jedno ošetření na doplnění látek do kůže.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824

Bezbolestné a zároveň viditelné omlazení: Pro krásu už nemusíte trpět!

Oddálit viditelné známky stárnutí pleti by občas chtěl každý z nás. Omlazení pleti je v současnosti sice možné dosáhnout, ale ne všechny procedury jsou v tomto úsilí komfortní nebo naopak účinné. Nyní už však nemusíte vybírat mezi účinností či bezbolestností, je tu revoluční způsob bezbolestného omlazení se systémem SEYO TDA! O redukci projevů stárnutí pleti jako jsou vrásky, povislé kontury obličeje a celkové trvalé omlazení pokožky se odborníci z dermatologie i kosmetického průmyslu snaží již léta. Teoretické znalosti jsou již k dispozici, ale do praxe se je až dosud přinést nepodařilo.

Krémy proti vráskám ne vždy fungují

Kdo má obavy z invazivních způsobů omlazení (jako jsou injekční, nebo chirurgické zásahy) volí raději různé produkty péče o pleť. Ani u nich však není úspěch zaručen. V lepším případě dokáží pleťové krémy proti vráskám či séra zajistit dostatečnou hydrataci pleti, což může skutečně vést k optickému omlazení obličeje. V některých případech ovšem tyto přípravky mohou zhoršit či dokonce znemožnit dýchání kůže, které v důsledku vede ke vzniku infekcí a zánětů pleti. Jako třeba produkty s obsahem silikonu. Ty pleť po aplikaci sice vypnou, není to ovšem dáno tím, že by došlo skutečně ke změnám uvnitř kůže, ale právě aplikací silikonu, který pleť vyhladí. Když se však silikon odmyje, pleť se vrátí k původnímu vzhledu…. Léčba přirozeného stárnutí buněk zkrátka neexistuje. Anebo ano?

Pro skutečné omlazení je třeba zasáhnout přímo buňky kůže

Kůže je největším orgánem našeho těla. Dosahuje rozlohy impozantních dvou metrů čtverečních a váží takřka deset kilo. To, co vidíme zvenčí, jsou ovšem jen její odumřelé svrchní vrstvy. Abychom mohli pleť skutečně omladit a revitalizovat kožní buňky, je třeba účinné látky propracovat jak přes tyto odumřelé svrchní vrstvy, tak přes epidermis, která na ně navazuje. Do dnešní doby bylo možné dermis zasáhnout výhradně invazivními terapiemi, nyní je však možné i hluboké vrstvy kůže omlazovat pomocí systému SEYO TDA. TDA neboli „transdermální aplikace“ Za pomoci tohoto jedinečného patentovaného léčebného systému SEYO TDA dermatolog či vyškolená kosmetička dosáhne hluboko do kůže a aplikuje do ní aktivní látky jako je například kyselina hyaluronová a čistý kyslík. Léčba probíhá zcela bezkontaktně. Odborník vede počítačem řízenou hlavici aplikátoru TDA v předem definované a pečlivě stanovené vzdálenosti nad oblastí kůže, která má být léčena. Aktivní složky jsou míchány se speciálním tekutým prostředkem, který umožňuje jejich průnik do hlubších vrstev pleti. Díky počítačovému řízení pleť zasáhne rovnoměrný proud mikrojednotek vedený nadzvukovou rychlostí a frekvencí. Výsledkem je vznik rovnoměrných ložisek aktivních složek zhruba shodné velikosti. Tím pádem je dosaženo přesně vypočítaného stupně péče na úrovni buněk kůže.

Jak konkrétně pomůže pleti?

Přístroj SEYO TDA tímto způsobem do pleti dokáže vpravit nejen zmíněnou kyselinu hyaluronovou a čistý kyslík, ale i vitamíny, minerály a extrakty z léčivých rostlin, které jsou pro mladistvý a zdravý vzhled pleti nezbytné. Okamžitě po aplikaci se zvyšuje elasticita v pleti a redukuje se množství viditelných vrásek. Klinické studie prokázaly po osmi ošetřeních:

  • navýšení elasticity průměrně o 60%,
  • vyhlazení vrásek kolem očí o 47%
  • Vyhlazení vrásek v obličeji až o 32%.

Pravidelná ošetření SEYO TDA navíc působí preventivně proti viditelným známkám stárnutí pleti. Zdaleka to však není vše, co SEYO TDA umí. Kromě omlazení si poradí i se začervenáním pleti způsobeným rosaceou či akné (stahuje a čistí póry) a zklidňuje citlivou, podrážděnou pleť. Podporuje regeneraci pleti a hojení ran, napomáhá hydrataci. SEYO TDA tedy neslouží jen kráse, ale i zdraví. Tato neinvazivní regenerační terapie poskytuje pleti maximální péči bez kompromisů!