Pigmentové skvrny – MEZOTERAPIE MPX

Co je Mezoterapie Skin Brightening?

Je to metoda, při které kombinujeme speciální aplikátor, který má na povrchu drobné jehličky, se sérem DERMAHEAL SB. Toto sérum redukuje syntézu melaninu (hyperpigmentaci). Aplikátor propichuje kůži, organismus poté posílá do propíchnutých kanálků růstové faktory, hojivé látky a zintenzivní vlastní produkci kolagenu a elastinu. Do kanálku v kůži se zapracuje sérum, které redukuje pigment v kůži.

Efekt

 • rozjasnění pokožky
 • redukce syntézy melaninu = hyperpigmentace
 • redukce pih
 • vyhlazení jemných a středních vrásek

Aktivní látky séra a jejich účinky:

 • Arbutin – má silný depigmentační účinek
 • výtažek z kořene lékořice uralské – rozjasňuje a sjednocuje tón pleti
 • Pentappetid-13 a Oligopetid 34 – anti- pigmentační účinky, snížení syntézy melaninu. Tyto dva speciální peptidy pronikají do buněk melanocytů a redukují vznik pigmentů.
 • Kyselina askorbová – zvyšuje produkci kolagenu a melaninu (redukce vrásek) a snižuje tvorbu melaninu (snížení hyperpigmentace)

Za jakou dobu po ošetření můžete pozorovat výsledek?

Výsledek je viditelný již po 3-4 ošetření.

Kolik ošetření je třeba a jak často?

4-6 ošetření, 1 x za 3–4 týdny

Důležitá doporučení:

 • Po ošetření doporučujeme používat White Balance Brightening Serum od Medik8, obsahující jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol (Oxy-R™). Tato aktivní složka velmi účinně pomáhá minimalizovat nadměrnou pigmentaci kůže, sjednocuje tón pleti a zlepšuje celkový vzhled sluncem poškozené kůže.
 • Na den používejte krém s vysokým UV faktorem, například Advanced Day Total Protect od Medik8, který zvládne všechno – maximální ochranu pleti, hydrataci i omlazení.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824

Jak dlouho ošetření trvá?

Ošetření celého obličej trvá cca 30 minut.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření není vysloveně bolestivé, většina klientů před ošeřením nevyžaduje znecitlivující krém. A to i proto, že používáme aplikátor, který má jednorázový mikrojehličkový nástavec. Jehličky propichují kůži vertikálně, a vnikají do předem nastavené hloubky 0,25 mm – 2,5 mm. Vertikální vpichy nepoškozují epidermis tak, jak jiné jehličkové metody, kůže se hojí rychle, trauma je minimální.

Co očekávat po ošetření?

Časté projevy, které do 48 hodin vymizí, jsou: zarudnutí pleti, poškrábaní pleti, otok, citlivost na dotek, svědění, pocit napnutí, lehké olupování pokožky. Rekonvalescence do 48 hod.

Na co si dát pozor?

Ošetření není vhodné v době:

 • kdy máte opary, modřiny, vyrážky, nebo v případě nakažlivých kožních onemocnění, rakoviny kůže, či plísňových infekcí
 • 3 týdny po kosmetickém ošetření: chemický peeling, laserové ošetření, estetický chirurgický zákrok, aplikace botulotoxinu, nebo injekčních výplní
 • při užívání některých léků, například antibiotik apod.

Co dělat před ošetřením?

Před ošetřením není nutná žádná speciální příprava.

Co dělat po ošetření?

Po ošetření očekávejte, že bude vaše pleť 48 hodin zarudlá. Na některých místech se mohou objevit petechie, nebo stroupky.

Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Doporučujeme na domácí použití používat po ošetření doporučujeme používat White Balance Brightening Serum od Medik8, obsahující jedinečnou složku s názvem Oxyresveratrol (Oxy-R™). Tato aktivní složka velmi účinně pomáhá minimalizovat nadměrnou pigmentaci kůže, sjednocuje tón pleti a zlepšuje celkový vzhled sluncem poškozené kůže.

Na den používejte krém s vysokým UV faktorem, například Advanced Day Total Protect od Medik8, který zvládne všechno – maximální ochranu pleti, hydrataci i omlazení.

Tyto produkty můžete zakoupit na: www.medaprex.cz, nebo v kamenné prodejně v Truhlářské ulici 27, Praha 1).