Neinvazivní lifting obličeje

Neinvazivní lifting obličeje přístrojem Pellevé provádíme jako jediné pracoviště v České republice. Toto ošetření přitom patří mezi jednu z nejlépe hodnocených metod zpevnění a liftingu pleti na celém světě.

Výhody ošetření přístrojem Pellevé

Bezbolestnost

Pellevé je jediný přístroj využívající radiofrekvenční energii ke stimulaci produkce kolagenu a elastinu, jehož ošetření je bezbolestné.

Možnost použití i na oční víčka

Přístroj Pellevé je vhodný i k ošetření jemné kůže na očních víčkách.

Skvělé výsledky potvrzené nezávislými recenzemi a studiemi.

Ošetření přístrojem Pellevé je jedna z nejoblíbenějších metod zpevnění a liftingu pleti. Na nezávislém odborném portálu realself.com, kde hodnotí jednotlivé omlazovací metody pacienti i lékaři, získal přístroj Pellevé hodnocení 88/100 

Před zákrokem

Před podstoupením neinvazivního liftingu je vhodné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Zákrok probíhá ambulantně a trvá přibližně 45 až 60 minut. Je absolutně bezbolestný. Klient při něm pociťuje pouze příjemné teplo v ošetřované oblasti. Výsledek je patrný již po prvním ošetření. V individuálních případech se pro lepší efekt doporučuje zákrok několikrát zopakovat.

Po zákroku

Po neinvazivním liftingu se může objevit mírné zarudnutí ošetřované pleti. Obvykle vymizí do několika hodin. Klient ihned po zákroku odchází domů, ošetření jej neomezuje v žádné činnosti.

Kdo může podstoupit zákrok?

Neinvazivní lifting obličeje je vhodný zejména pro ženy po 35. roku života. Nezřídka jej však podstupují také muži nebo mladší ženy. Nenese s sebou žádná vážnější zdravotní omezení.

Související obrázky

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824