Odborné poradenství ve výběru kosmetických produktů na doma / pro domácí péči

Délka: 30 minut.
Cena: 300 Kč.

V případě zakoupení minimálně jednoho produktu se cena poradenství neúčtuje, účtován je pouze zakoupený produkt

Co poradenství zahrnuje:

  1. Diagnózu pleti a stanovení typu pleti
  2. Možnost vyzkoušet si kterýkoli z produktů Medik8
  3. 2 vzorečky s sebou domů na vyzkoušení
  4. Výběr správných produktů pro domácí péči
  5. Nabídka široké palety možností, jak docílit zlepšení stavu pleti, a to buď kosmetickým ošetřením, či za pomoci přístrojů. Příkladem je trans dermální aplikace kyseliny hyaluronové bez injekce, radiofrekvenční zpevnění pleti, laserové odstranění akné, nebo vysvětlení jiných účinných metod jako je chemický peeling, mezoterapie dermapenem a dermabraze.

Kdo poradenství poskytuje:

Poradenství poskytuje naše dermatologická specialistka, která je speciálně vyškolená na produkty značky Medik8 a pravidelně se školí v metodách omlazení pleti a řešení různých problémů s pletí jako jsou: vrásky, přecitlivělá pleť, pigmentové skvrny, akné, suchá pleť apod.

Proč je důležité si nechat při výběru kosmetiky poradit?

Je skutečně důležité používat správně vybrané produkty pro svůj typ pleti. Máme mnoho případů klientů, kdy si klienti nakoupí různou kosmetiku od různých značek na internetu, nebo v obchodních domech a nemají výsledky, ani zlepšení, či se jim pleť ještě zhorší. Důvod je jednoduchý a je nejen ve výběru značky, ale i v tom, že si klient nevybral správné produkty, anebo je nevhodně kombinoval.

Kosmetika s masivní reklamou, prodávaná v obchodních domech často není ta nejúčinnější.

Mnoho klientů si neuvědomuje, že u výběru kosmetiky neplatí pravidlo, že nejdražší kosmetika anebo kosmetika s největší reklamou není ta nejúčinnější. Produkty prodávané v obchodních domech mají sice krásné balení, velkou reklamu, často vysoké ceny, ale obvykle to je jen marketingová bublina. Poměr kvalita cena je mnohokrát velmi nízká. Produkty se vám možná budou hezky vyjímat na poličce v koupelně, ale výsledky mohou být nulové. Možná i proto v USA některé značky prodávané v obchodních domech krachují a lidé začínají kupovat značky, které se prodávají na klinikách a v kosmetických salonech po poradenství s kosmetičkou nebo dermatologem.

Naše kosmetička vám pomůže vybrat produkty na domácí použití tak, abyste z nich měli maximální užitek.

Nejčastější chyby, které klienti při koupi kosmetiky dělají:

1. Klient si koupí produkt s nejvyšší koncentrací účinných látek.

Britská lékařská kosmetika Medik8 má 80 různých produktů a ve svých produktech používá různé aktivní účinné látky, které pleť prokazatelně omladí a vylepší. Některé jejich produkty jsou velmi silné. Například řady s Vitamínem A, nebo C jsou vůbec nejsilnější na světě a jsou odstupňované podle koncentrace a síly. Je velkou chybou používat jejich nejsilnější produkty v případě, že s kosmetikou s vysokou koncentracích vitamínů ještě nemáte zkušenosti. Je zapotřebí začít s řadou o nižší koncentraci, pleť si musí postupně zvykat a až pak přecházet na produkty s vyšší a vyšší koncentrací vitamínů. Někdy je nutno začínat s produktem jen dvakrát týdně a až si pleť zvykne – může se používat obden a po 4 měsících už každý den, až pak se přechází na produkt s ještě vyšší koncentrací účinných látek.

2. Klient si vybere produkt, který není správný pro jeho typ pleti.

Tuto chybu dělají často klienti, kteří mají citlivou pleť, ale zároveň chtějí produkt s omlazovacím účinkem. Když si koupí některý z produktů s vysokou koncentrací omlazovacích látek – tak pleť často ještě víc podráždí, na pleti vznikají červené skvrny, někdy až mokvající, pleť se nehezky olupuje. Tady platí pravidlo – využít produkty pro zklidnění pleti určené na přecitlivělou pleť, které mají zároveň omlazující aktivní látky, které ale kůži nedráždí.

3. Klient si koupí jeden produkt a používá ho na den i na noc.

Jsou produkty, které je možné používat i na den a na noc, ale ne všechny. Některé produkty s vitamínem A se nesmí používat na den, protože pak na pleti použitím takového přípravku vznikají pigmentové skvrny. Molekula vitamínu A musí být speciálně upravena, abyste ji mohli používat i na den. Ráno je lepší používat produkt s antioxidanty a s UV faktorem, než s vitamínem A. Vitamín A je většinou nejlepší na noc.

4. Nesprávné dávkování

Možná jste zvyklí si dávat na noc velkou vrstvu kosmetického produktu. U většiny značek tím nic nezkazíte, můžete na obličej nanést i celý kelímek, lepšího účinku tím však nedosáhnete. U značky Medik8 tento postup není správný. Tady skutečně neplatí, že více je více, protože většina produktů je skutečně napěchovaná účinnými látkami, takže často stačí jen 5 kapek séra na celý obličej, krk a dekolt.

5. Nesprávná kombinace produktů

Některé produkty, když se zkombinují, svůj účinek vzájemně vyruší. Například když si koupíte super hydratační sérum Liquid peptides a nanesete na něj některý produkt s vysokou koncentrací vitamínu A, tak se účinek peptidů ruší. Na druhou stranu kombinace některých dvou produktů se výborné snoubí a účinek posiluje. U některých produktů s vitamínem A je dobré ještě nanést hydratační krém, nebo před tím použít hydratační sérum, hlavně v případě suché pleti.

6. Nesprávné odličování

Zvykli jste si na odličování micelární vodou zakoupenou v lékárně nebo v drogérii a bezprostředně poté nanesete své oblíbené sérum, nebo krém? Ano, odličování je rychlé a pohodlné, ale je to zásadní chyba. Zbytky micelární vody zůstávají na pokožce a dělají neplechu. Pleť šedne, vypadá unaveně a nezáleží na tom, jaký krém posléze použijete. Micelární vodu je vždy dobré opláchnout vodu, nebo použít micelární pěnu, která se posléze smyje vodou.

7. Domácí univerzální peelingy

Domácí peelingy jsou velmi oblíbené. Je dobré si nechat poradit a vybrat si peeling na domácí péči dle typu své pleti, protože ne každý peeling, i kdyby byl nejdražší a od nejznámější značky, je vhodný pro každý typ pleti a po nějakém čase používání může způsobit víc škody než užitku.

8. Trpělivost

V případě, že vám kosmetička dobře poradí ve výběru produktů, tak máte vyhráno. Je zapotřebí mít na paměti, že kosmetika není injekční kožní implantát kyseliny hyaluronové, který vám vycpe kůži a výsledek je viditelný hned. Kožní implantáty nezlepšují kvalitu kůže, jen ji vycpou. Kvalitní kosmetické produkty ovlivňují metabolismus kůže, a aby se kůže zregenerovala, začala produkovat víc kolagenu a elastinu, potřebuje několik týdnů. Dramatické výsledky není možné očekávat za noc.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824