Odstranění akné přístrojem Acleara

Výhodná nabídka balíčku ošetření 4+1 ZDARMA, ušetříte 3 200 Kč.
Ošetření přístrojem Acleara nabízíme jako jediná klinika v České republice. Jedná se o velmi efektivní metodu odstranění různých typů akné na všech typech pokožky.

Výhody ošetření přístrojem Acleara:

Vynikající výsledky i u závažnějších typů akné

Přístroj Acleara má vynikající výsledky u mírně až středně zánětlivého akné, stejně jako u nodulárního a cystického akné. Již po 1 ošetření a 48 hodinách od zákroku dochází ke zlepšení až o 50 %, po 5 ošetřeních pak ke zlepšení až o 90 %.

Vysoká bezpečnost a pohodlí

Ošetření přístrojem Acleara je zcela bezbolestné, tj.  nevyžaduje aplikaci anestetických, znecitlivujících či chladících gelů. Přístroj má certifikaci FDA pro všechny typy akné a všechny kožní typy a lze jej také použít pro všechny části těla. Ošetření nemá žádné vedlejší účinky, bezprostředně po zákroku však může dojít k přechodnému zčervenání ošetřovaného místa.

Rychlost

Ošetření celého obličeje netrvá zpravidla více než 20 minut. Zároveň, po zákroku není nutná žádná rekonvalescence, tj. pacient ihned odchází domů, do práce apod.

Zvýhodněný balíček 5 ošetření

K dosažení maximálního efektu doporučujeme absolvovat 5 ošetření přístrojem Acleara, kdy pacientům nabízíme zvýhodněný balíček 5 ošetření za cenu 4.

Před zákrokem

Před ošetřením doporučujeme absolvovat krátkou konzultaci s naší specialistkou. Jejím účelem je především zjištění rozsahu onemocnění a poučení o průběhu ošetření a následné péči o pokožku. Zákrok je velmi jednoduchý a rychlý, nevyžaduje tedy žádné větší přípravy.

Během zákroku

Samotné ošetření akné touto revoluční metodou trvá přibližně 10 až 15 minut. Zákrok probíhá ambulantně, je bezbolestný a klient hned po jeho skončení odchází domů, není limitován ve vykonávání běžných činností.

Po zákroku

Po ošetření zůstanou kožní póry dokonale vyčištěné. Díky tomu se viditelné projevy akné zmenší nebo úplně vymizí během 1-2 následujících týdnů.

Kdo může podstoupit zákrok?

Kdokoliv, kdo trpí na akné, mastnou pleť anebo rozšířené póry. Tato nejmodernější metoda funguje i u klientů, u nichž léčba volně prodejnými léky, speciální kosmetikou, antibiotiky nebo laserem selhala.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824

Řešení akné má jméno Acleara

S akné se setkávají hlavně dospívající, ale není výjimkou, že trápí i dospělého člověka kolem 30. a 40. roku. Akné je jedním z nejčastějších chronických onemocnění kůže a v pubertě jím trpí až 80% populace. V období dospívání může mít člověk s tímto kožním problémem znatelně horší sociální pozici oproti svým vrstevníkům. Většinou trpí nízkým sebevědomím, vyhýbá se kolektivu z obavy, že by byl terčem posměchu nebo nevhodných připomínek.

Mnoho mladých lidí si navíc svoje akné zhorší tím, že je neustále nešetrně „vymačkává“ a rozškrabává, a to má za následek celkové zhoršení kožních projevů. Co je vlastně akné? Je to zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových cibulek, které se projevuje vznikem červených pupínků (papul), zčervenáním a bolestivým pocitem na postižených místech, hnisavými puchýřky (pustuly), po niž mohou na kůži zůstat jizvy. Onemocnění postihuje hlavně obličej, zejména bradu, krk, vrchní část hrudníku, ramena a záda.

Jaká je příčina akné?

Faktory, které jsou s výskytem akné spojovány, jsou:

  • dědičné předpoklady, například zvýšená tvorba mazu,
  • hormonální změny, tj. menstruační cykly a puberta,
  • hormonální poruchy, například vyšší hladiny mužských hormonů,
  • bakteriální vlivy,
  • některé druhy akné můžou být vyprovokovány užíváním některých léčiv, intoxikací a znečištěním organizmu nepotřebnými látkami (metabolity),
  • u dospělých, kteří trpí na akné, může být onemocnění vyvoláno přemnožením drobného roztoče trudníku tukového (demodexu).

Jaké jsou možnosti léčby?

Pro léčbu akné je důležité pokusit se definovat příčiny nemoci, nejlépe u dermatologa, i když je nutno mít na paměti, že ne vždy se příčina zjistí.

  1. U mírnějšího akné vám lékař doporučí, nebo předepíše lokální preparáty k zevní aplikaci na postižené místo, které obsahují hlavně retinoidy, anebo lokální antibiotika, látky, které mají účinek protizánětlivý, protibakteriální a tlumí produkci mazu.
  2. U výraznějšího postižení se uplatňuje celková terapie určená k vnitřnímu použití: antibiotika, retinoidy, nebo hormonální antikoncepce. Celková léčba může někdy velmi dobře zafungovat, avšak její účinek nastupuje až po několika týdnech, protože je třeba nejdříve v těle dosáhnout účinné hladiny léčivé látky. Léky mohou mít i vedlejší účinky, jako je suchost kůže a sliznic, či jiné.
  3. Léčba akné přístrojem Acleara. Jedná se o americký přístroj, který představuje průlom v léčbě akné. Pacienti nejvíce oceňují to, že výsledek je patrný již po týdnu od prvního ošetření. U mírné a střední formy akné je po prvním ošetření výsledek u většiny pacientů až 50% zlepšení stavu akné do 48 hodin a po čtyřech ošetřeních až 90% zlepšení.

Přístroj funguje na principu kombinace velmi výkonného vakua a intenzivního pulzního světla. Vakuum z pórů vysaje maz a intenzivní pulzní světlo následně zničí většinu škodlivých bakterií v kůži. Samotné ošetření je naprosto bezbolestné a neinvazivní. Přístrojem lze ošetřovat všechny části těla. Tedy obličej, ramena, záda nebo horní část hrudníku. Zákrok je velmi jednoduchý a trvá přibližně 20 minut, nevyžaduje žádné větší přípravy. Ošetření probíhá ambulantně, je bezbolestné a klient hned po jeho skončení může odejít domů a není nijak omezen ve svých činnostech. Ošetření se hodí pro všechny, kdo trpí akné, mají mastnou pleť anebo rozšířené póry a může se kombinovat i s léčbou léčivými přípravky.