Kosmetické ošetření včetně masáže obličeje

Naše profesionální kosmetické ošetření je propracované do posledního detailu tak, aby vám pomohlo zlepšit stav vaší pleti, zároveň jste se mohli u ošetření zrelaxovat a cítit se po něm odpočatě. Naše kosmetická ošetření jemným a přirozeným způsobem ozdraví, vylepší a zdokonalí vaši pleť.

Proč k nám přijít na kosmetické ošetření?

Perfektně vyškolená kosmetička!

Najít dobrou kosmetičku je skutečná výhra v loterii. Není to jen o citu pro práci s pletí klienta, ale i o absolvování pravidelných profesionálních školení, aby kosmetička uměla vybrat to pravé ošetření dle stavu pleti klienta. Správný výběr péče o pleť je důležitý faktor, aby ošetření mělo výsledek, který je opravdu vidět a cítit.  My takovou kosmetičku máme, jmenuje se Tereza Vajnerová. 

Výběr kosmetické značky – kosmetika, která má výsledky.

Používáme britskou lékařskou kosmetiku Medik8, která vyhrává soutěže po celém světě v lifestylových časopisech a o které se dočtete i v odborných lékařských časopisech. Dobré reference jí dávají lékaři z klinik estetické medicíny jak ve Velké Británii, tak i v jiných státech.

Odborné poradenství ve výběru produktů na doma.

Dobré kosmetické ošetření je takové, po kterém odcházíte s lepší pletí, než jste přišli. Pleť by měla být projasněná, s jednotnějším tónem, jako by víc zářila. A aby tento výsledek vydržel a zlepšoval se, je vhodné podstoupit ošetření několikrát za sebou, vždy alespoň po měsíci, protože kůže potřebuje čas k úplné regeneraci, popřípadě k viditelnému omlazení.  Důležité je i používat správně vybrané produkty pro svůj typ pleti. Máme mnoho případů klientů, kdy si klienti nakoupí různou kosmetiku na internetu, nebo v obchodních domech a nemají výsledky, ani zlepšení, či se jim pleť ještě zhorší. Důvod je jednoduchý a je nejen ve výběru značky, ale i v tom, že si klient nevybral správné produkty, anebo je nevhodně kombinoval.  Naše kosmetička vám pomůže vybrat produkty na domácí použití tak, abyste z nich měli maximální užitek. Medik8 má 80 různých produktů, takže výběr není snadný.

Objednejte se / zeptejte se nás

Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii
Odesílá se…
nebo volejte na telelefon: 727 873 824

Hlavní druhy ošetření:

Omlazující ošetření pleti, 60 minut

Relaxační omlazující ošetření pleti bojující proti stárnutí pleti prostřednictvím aktivních látek Medik8. Vitamín C chrání a regeneruje, vitamín A je účinný v boji proti vráskám a jemným rýhám. Výsledkem je mladistvá pleť.

Ošetření zmírňující zarudnutí pleti, 60 minut

Jemné ošetření zmírňující zarudlou, rozpálenou a vysoce citlivou pleť pomocí přípravků, které mají zklidňující a uzdravující účinek.

Projasňující ošetření pleti, 60 minut

Luxusní projasňující ošetření, které rozzáří mdlou pleť. Ošetření je zaměřené na boj s pigmentací a nerovnoměrným tónem pleti, pokožka zůstává prozářená a rozjasněná.

Ošetření mastné a / anebo aknózní pleti

Ošetření pomocí hloubkově čistících aktivních látek, určené pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. K docílení hladké, zklidněné a projasněné pokožky jsou v průběhu celého ošetření obličeje používány produkty vyrovnávající mastnotu pleť.

Co ošetření zahrnuje:

  • Diagnostika pleti a výběr vhodného ošetření
  • Čištění pleti
  • Napařování a enzymatická exfoliace
  • Luxusní hýčkající masáž
  • Nanesení masky
  • Nanesení ser a krému
  • Poradenství ohledně produktů pro domácí péči
  • Některá ošetření můžou zahrnovat i přístrojovou dermabrazi, nebo vstřikování kyseliny hyaluronové pod vysokým tlakem do pleti a jiné…