Chemický peeling je v našem salónu jedním z nejoblíbenějších ošetření. Možná i proto, že poměr výsledek: cena je opravdu vysoký. Ať už toužíte po rozjasnění a omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentací, jizviček a akné, představuje tato metoda obnovy pleti efektivní řešení.

Medik8 tento rok všechny své peelingy vylepšil. Můžete se těšit na dvojnásobnou účinnost!

WOW výsledky za 12 týdnů

Nové chemické peelingy Medik8 nyní obsahují vyšší hladinu aktivní kyseliny, která zaručuje mimořádné výsledky, zároveň jsou k pokožce šetrnější, méně jí dráždí a ošetření se tak pro vás stává více komfortní.

Během 12 týdnů podstoupíte 6 ošetření a výsledky vás skutečně ohromí. Jsou jednoduše WOW! Nově pracujeme jak s kombinovanými, tak i s mono peelingy. Jejich správným vrstvením zesílíme účinky a zvýšíme omlazení kožních buněk. Díky správné kombinaci peelingů ušijeme ošetření přímo na míru vaší pleti a lépe lokalizujeme problematické části.

Před zákrokem

Než naše dermatologická specialistka přistoupí k samotnému ošetření, vybere dle typu vaší pleti a problému, který chcete řešit, ten nejvhodnější druh peelingu.

Výzkumy ukázaly, že používání vitamínu C & A během ošetření, maximalizuje výsledek omlazovacího procesu a urychluje hojení. Medik8 CSA filozofie je hlavním klíčem k dosažení zdravé a krásné pleti. Neměla by to být pouze součást ošetření, ale také součást vaší každodenní péče o pleť.

Vhodné přípravky s vitamínem C:

C-Tetra, C-Tetra Intense, Pure C15, Super C30, Super C30 Intense

Vhodné přípravky se sluneční ochranou:

Physical Sunscreen, White Balance Everyday Protect, Daily Radiance Vitamin C, Advanced Day Total Protect

Vhodné přípravky s vitamínem A:

Retinol 3TR, Retinol 3TR Intense, Retinol 6TR, Retinol 6TR Intense, Retinol 10TR, Retinol 10TR Intense, Crystal Retinal 1, Crystal Retinal 3, Crystal Retinal 6, Crystal Retinal 10, r-Retinoate

Před chemickým peelingem už nepoužívejte žádné kosmetické masky, jiné druhy peelingů nebo dermabraze. Stejně tak před ošetřením pokožku nedepilujte ani neepilujte.

Během zákroku

V pohodlí našeho salónu se zdržíte přibližně 60 minut, a pokud máte obavy z bolesti, můžete je hodit za hlavu, ošetření je bezbolestné. Pokud si budete přát dosáhnout výraznějšího efektu – odstranění vrásek, pigmentových skvrn, nebo středního až silného akné, doporučujeme podstoupit všech 6 ošetření ve 12 týdnech.

Po zákroku

Okamžitě po aplikaci peelingu bude vaše pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit i mírný otok. Pleť se vám bude hojit od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu. Bezprostředně po ošetření se prosím vyhýbejte slunečnímu záření a soláriu.

Pro nejlepší efekt a výsledek byste měla 3 dny po aplikaci peelingu používat speciálně navrženou domácí péči od Medik8. Poté již můžete začít používat další produkty, na které jste zvyklá. Vyhněte se exfoliačním produktům, a to 5 – 7 dnů po ošetření.

Vhodné přípravky pro čistící péči:

Eyes & Lips Micellar Cleanse, Calmwise Soothing Cleanser

Vhodné přípravky k péči o pleť:

Ráno – Hydr8 B5 Serum, C-Tetra Intense, Ultimate Recovery, Physical Sunscreen

VečerHydr8 B5 Serum, Retinol 3TR Intense nebo Crystal Retinal 3, Ultimate Recovery