Vylepšili jsme pro vás ošetření k odstraňování celulitidy a tuku ProshockIce, které jsme začali nově kombinovat s nanotechnologií Celltense.

Jedinečná kombinace Celltense a ProshockIce vám přinese:

  • 18x rychlejší a viditelnější zlepšení stavu celulitidy
  • lepší výsledky při odstranění celulitidy
  • zeštíhlení ošetřovaných partií
  • zpevnění kůže novotvorbou kolagenu

Před zákrokem:

Před podstoupením zákroku vás nejprve čeká krátká konzultace se specialistkou. Samotné ošetření přístrojem ProshockIce je neinvazivní zákrok, který ovlivní pouze vaše tukové buňky a okolní tkáň nechá nedotčenou a nepoškozenou, nevyžaduje tedy žádnou speciální přípravu. 

Pokud se bojíte bolesti, vaše obavy jsou zcela zbytečné. Ošetření je bezbolestné, bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky. Nijak vás neomezí ani ve vykonávání vašich běžných činností.

Během zákroku:

Odstranění celulitidy a tuku probíhá přímo v pohodlí salonu a trvá přibližně 60 – 120 minut. Záleží už jen na vás, zda si budete přát ošetřit bříško, stehna, paže, či zadeček. Oblasti můžeme i zkombinovat a ošetřit tak všechny partie, které vnímáte jako problematické.

Než přistoupíme k samotnému zákroku, specialistka vám na ošetřovanou oblast nanese naši novinku – sérum Celltense. Máme tu čest vám toto sérum představit jako první v ČR. Sérum obsahující nanočástice zlata, dokáže vaše kožní buňky aktivovat k větší produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Klinické studie kontrolované placebem dokazují až 18x lepší a rychlejší výsledky při odstraňování celulitidy a tuku!

Ošetřeni budete ve dvou fázích. Nejprve vám důkladně zmrazíme vaše tukové buňky, které díky tomu zaniknou. Poté následuje tzv. rázová vlna, která odstraní celulitidu a zlepší vám prokrvení celé ošetřované oblasti.

Na co se můžete těšit?

Již po prvním ošetření si všimnete viditelného úbytku tuku, zlepšení textury a projevu celulitidy, tzv. pomerančové kůže. Již po třech až šesti ošetřeních dojde k viditelné a v centimetrech měřitelné redukci tuku a vaše pokožka zůstane bez nežádoucích dolíčků. Pro dlouhodobý a dokonalý výsledek vám doporučujeme ošetření opakovat vždy po deseti dnech.